• Bistro
  • Business Lounge
  • Design
  • Garage
  • Kult
  • Road Trip
  • Style
  • Select
  • W
  • Store
A Föld legszélsőségesebb helyei #2

A Föld legszélsőségesebb helyei

Gansbaai, Dél-Afrika

Akadnak olyan tengerpartok a földön, amelyek első ránézésre talán alkalmasak lennének egy hűsítő csobbanásra, ám mégis jobban járunk, ha elkerüljük őket. A Gansbaai partjai menti víz bizony nem játék. Nem véletlenül szokták a dél-afrikai települést a világ nagy fehér cápa fővárosaként emlegetni.

Aki tehát fél a cápáktól, annak érdemes messziről elkerülnie ezt a helyet, itt élnek ugyanis a legnagyobb számban az egész világon.

Természetesen erre épülnek a szolgáltatások is, a bátor turistákat ketrecekben engedik le a ragadozók közé.

Aki ezt inkább mégsem szeretné bevállalni, természetesen az sem marad látnivaló nélkül, alternatív programként szerveznek ugyanis bálnalest is.

Előző
2/6
Következő
Vissza a cikkhez
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!