Íme a legjobb úti célok, ha hónapokra kiszállnál a mókuskerékből
Lisszabon
Lisszabon Európán belül is kiemelkedően népszerű mikronyugdíjas célpont, hiszen biztonságos, napfényes, kulturálisan gazdag, miközben megfizethetőbb, mint számos nyugat-európai nagyváros. Az egészségügyi ellátás színvonala és a közlekedés is kedvez a hosszabb tartózkodásnak.
A város történelmi negyedei, a Tejo folyó partja és a nyugodt életstílus ideális környezetet biztosítanak azoknak, akik Európában szeretnének kiszállni egy időre a rohanásból.
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!