Menekülés a hőség elől
Nemzeti Botanikus Kert, Vácrátót
A Nemzeti Botanikus Kert az év minden napján nyitva tart, viszont minden hónapban más és más arcát mutatja, ezért a Hónap érdekességei térkép segítségével még tartalmasabb sétát tehetünk. Dohányozni és kutyát bevinni nem szabad, ellenben piknikezni igen, az Orchidea-ház és a Kaktuszház déli fekvésű szegletében, két nagyobb füves területen.
(Fotó: botanikuskert.hu – igen, a kép valóban az Üvegházat ábrázolja, ami nem éppen a hőség elől ideális, viszont a látványa végett gondoltuk megmutatni – a szerk.)
Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.
Különleges csomagajánlatok itt!