A címért nyolc légitársaság versengett.
Európa vezető fapados légitársaságának címet pedig a Wizz Air vitte el a World Travel Awards (WTA) harmincadik éves díjátadóján. A legjobb úti célokat és szolgáltatásokat is díjazó szervezet a kiválóság mércéjeként szolgál világszerte.
A jelöltek között szerepelt a Ryanair, az Aer Lingus, az easyJet, a Jet2.com, a Norwegian, a Volotea és a Vueling.
Mint Radó András, a Wizz Air kommunikációs igazgatója elmondta, ez a győzelem megerősíti a céget abban, hogy jó úton jár, nagyszerű ügyfélszolgálatot biztosít az utasoknak, és a díj nagyon fontos a légitársaság számára.
Megosztotta a cég további terveit is: "Ami a jövőt illeti, a következő évtizedben megháromszorozzuk a méretünket, új repülőgépeket kapunk, új csapatot építünk, felgyorsítjuk a műveleteket, és újabb útvonalakat vezetünk be Európa-szerte és azon túl."
A Wizz Air azzal ért el különleges eredményeket, hogy megfizethetővé tette az utazást Európában, ahogyan a Spirit Airlines tette ezt az Egyesült Államokban.
Nemrég az is kiderült, melyik légitársaság Európa legjobbja.
(Forrás: The Travel, képek: Getty Images)
legjobb | world travel awards | fapados | wizz air | légitársaság | Európa
A szemüveg, amiben önmagad lehetsz
Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni
72 óra Szicíliában
Kvíz: Meg tudod mondani, hogy a Balaton északi vagy déli partján fekszik ez a település?
Egyetlen rossz mozdulat, és máris megsértetted a helyieket – Ezekre figyelj oda utazás közben
London legismertebb látványosságai, amiket a londoniak még soha nem láttak
Nyár, jó energiák, napfény és csillogás: a Roadster magazin legújabb száma nem kevesebbet ígér, mint hogy még magasabbra emeli ezt az önmagában is nagyszerű évszakot. A nyári lapszámunkban találkozunk a világhírű séffel, Nobu Macuhiszával, aki Robert De Niróval közösen több, mint hatvan hotel és étterem tulajdonosa. Beszélgetünk Makó Szilveszterrel, a hollywoodi sztárok sorával dolgozó fotóssal, és Szu Fudzsimoto japán építésszel is, aki korunk egyik legizgalmasabb alkotója. Elutazunk Marrákesbe, végigjárjuk a portugál El Caminót, és Erdélyben egy igazi tündérmesébe csöppenünk. A milánói dizájnhéten megcsodáljuk az új Hyundai-t, Koppenhágában megnézzük, milyen a pub, amit egy magyar vezet, és találkozunk a vicenzai mesterszabóval, Massimo Pasinatóval is.
Különleges csomagajánlatok itt!
