Tizennégy fővárosi kortárs galéria kiállításai, rendhagyó galériatúrák és tárlatvezetések várják a 7. Gallery Weekend Budapest látogatóit június 18. és 20. között.
A Gallery Weekend Budapestet a Kortárs Galériák Egyesülete idén "A kortárs művészet engem fejez ki" mottóval rendezi meg. A szervezők szerint a pandémia idején
még inkább felértékelődött önmagunk megértése, az érzékelés és ezáltal az egyediség fogalma.
Többek közt ezekbe az alapvető értékekbe enged betekintést az idei esemény tizennégy kortárs galériája is.
A rendezvény keretein belül az Acb Galéria, a Deák Erika Galéria, az Einspach Fine Art & Photography, a Glassyard Galéria, az Inda Galéria, a Kálmán Makláry Fine Arts, a Kisterem Galéria, a Knoll Budapest Galéria, a MissionArt Galéria, a Molnár Ani Galéria, a MyMuseum, a TOBE Galéria, a Várfok Galéria és a Viltin Galéria ezúttal is ingyenesen látogatható kiállításokkal várja a látogatókat.
A résztvevő galériák ezenfelül rendhagyó tárlatvezetésekkel, programokkal és napi két alkalommal ötféle galériatúrával készülnek. A túrák előzetes bejelentkezés után fogadják a legfeljebb tízfős csoportokat; a szervezők a járványügyi előírások figyelembe véve alakítják a programokat. Az eseménysorozat részletes programja a rendezvény hivatalos honlapján érhető el.
Ez is érdekelhet:
(Forrás: MTI)
7. Gallery Weekend Budapest | kiállítás | Gallery Weekend Budapest | művészet | budapest
Amikor a Városliget a nappalidig ér – Élet a Dürer Park zöld ligetében
A tavaszi stílus kulcsa: jól megválasztott ékszerek
Sose felejtsd otthon, ha utazol: ez a zsebtolmács lehet a legjobb barátod egy idegen országban
Soha nem volt ennyi dollármilliomos a világon – És még gazdagabbak lettek
6 budapesti program, amivel igazán jól indul a június
Prágában minden utcasarok egy titkot rejt
Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!
Különleges csomagajánlatok itt!
