Ez a négy magyar ingatlanfejlesztés kapott rangos nemzetközi díjat

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

A héten adták át az egyik legismertebb nemzetközi ingatlanfejlesztési díjat, az 1951-ben alakult párizsi székhelyű FIABCI elismerését. A szövetség – amelynek tagságát több tízezer neves ingatlanszakértő alkotja – 1992 óta osztja ki a World Prix d’Excellence nevű nívódíját, míg a FIABCI Magyar Tagozata 1997-ben indult útjára. Idén Nigériában, Lagosban rendezték a FIABCI World Prix d’Excellence díjátadó gáláját, ahonnan a magyarországi fejlesztők három arany- és egy ezüstéremmel tértek haza. Ezt a négy projektet mutatjuk be most.

A több mint 60 országban működő FIABCI egy globális ingatlanszakmai hálózatot alkot, a tevékenysége kiterjed a szakma összes ágazatára. A nívódíjra az öt kontinens szinte minden országából érkeznek nevezések. A zsűrit 35-40 tagországot képviselő 65-70 delegáltja alkotja. Minden egyes kategóriában az ingatlanfejlesztés 12-15 vezető szakembere bírálja a résztvevő projekteket.

Az eddig lebonyolított 35 FIABCI pályázaton 37 ország nyert díjat.

Új év, új projektek

Ki tudja, talán jövőre a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren pár hete megnyílt TRIBE hotel kapja majd meg az elismerést – az általunk a helyszínen látottak alapján legalábbis nem volna meglepő.

(Nyitókép: a W Hotel Budapest, fotó: Bujnovszky Tamás)

FIABCI | metrodom | ingatlan | budapest | W hotel | Waterfront City

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom