New York új társasháza vízre nyíló panorámát és üdülőszerű szolgáltatásokat kínál

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Roadster Google News oldalán is!

Télen jégpályává alakítható medence, juice bár és privát terasz várja a New York legújabb vízparti fejlesztése, a Penthouse B leendő lakóit.

Szokatlan, amikor egy nagyberuházás épületét és belsőépítészetét is ugyanaz az iroda jegyzi, New Yorkban most mégis ez történt a Brandon Haw Architecture-rel. A Naftali Group által fejlesztett díjnyertes stúdió tervezte a One Williamsburg Wharfot, egy 22 emeletes lakóépületet a Williamsburg Wharf-on, egy 1,5 hektáros vízparti fejlesztésben Brooklynban, az East River mentén.

A díjnyertes iroda tervezte One Williamsburg Wharf egy 22 emeletes lakóház a Williamsburg Wharf-on, egy 1,5 hektáros vízparti fejlesztés Brooklyn East River partján.

New York egyik legikonikusabb vízparti negyedében értelemszerűen drágák a lakások, különösen a prémium kategóriában: itt 4,85 millió dolláros (közel 1,5 milliárd forintos) vételárról beszélhetünk.

A Penthouse B tágas, privát kültéri teret kínál lenyűgöző kilátással Williamsburg East River vízpartjára. A 170+ m²-es négyméteres, három hálószobás, három fürdőszobás, üveg homlokzatú lakás északi és nyugati fekvésű, és több privát teraszt is kínál, ahonnan kilátás nyílik az East Riverre.

A drámai nappali egy tágas vízparti erkélyre is nyílik, míg a házat hatalmas tetőterasz koronázza magasan a város felett.

De a lakások leendő tulajdonosai hozzáférnek emellett több mint 1800 négyzetméternyi terület üdülőszerű szolgáltatásaihoz is, köztük egy

Manhattanre néző tetőtéri medencés teraszhoz, amely télen New York első privát szabadtéri jégpályájává alakul, továbbá fitnesz- és jógatermekhez, a gyümölcslébárhoz, közösségi irodákhoz és egy privát mozihoz.

Az épületen kívül a lakók élvezhetnek egy kis vízparti parkot, a The Goods Mart nemrégiben megnyílt üzleteit, valamint a Breads Bakery és Eyal Shani séf hamarosan megjelenő gaszro specialitásait. A Netflix Owning Manhattan című műsorának sztárbrókere, Ryan Serhant is részt vesz a One Williamsburg Wharf saleselésében.

Williamsburg Brooklyn virágzó központja, ahol megférnek egymás mellett  a szemet gyönyörködtető új épületek, a barna homokkő házak és háború előtti időkből származó épületek is. Az utcákon éttermek, galériák, butikok sorakoznak.

Az említett Manhattanre néző vízpart (és ott a Domino Park) és a nagy hétvégi piacok (Smorgasburg, Artists & Fleas) révén a környék ideális a sétáláshoz és a könnyed szemlélődéshez. Williamsburg ezen kívül közel van Manhattanhez is a G, L, M és N metróvonalaknak köszönhetően.

New York, kissé arrébb

New Yorkról legutóbb a most zajló foci-vb apropóján írtunk, ugyanis a manhattani Upper East Side elegáns negyedében található The Mark hotel „The Mark World Cup Extravaganza” névre keresztelt ajánlata 304 millió forintnyi dollárt kér egy vb-döntős csomagért.

(Forrás: Naftali Group, fotók: Naftali Group)

One Williamsburg Wharf | belsőépítészet | lakberendezés | dizájn | amerikai egyesült államok | Penthouse B

FOLYTASD EZZEL
Rendeld meg a Roadster magazin 23. számát!

Itt a tavasz, a Roadster legújabb lapszáma pedig diadalmas dübörgéssel robog be az életünkbe! A hagyományoknak megfelelően kalandok sora követi egymást a magazin színes, szélesvásznú lapjain, tele inspiráló történetekkel és még inspirálóbb karakterekkel. Mit találhatunk a 220 oldalas magazinban? Elutazunk Varsóba és Szicíliába, találkozunk a szupersztárokat fotózó Agata Serge-zsel, a gyönyörű izraeli színésznővel, Efrat Dorral, megnézzük, hogyan tiszteleg egy párizsi galéria egy magyar belsőépítész előtt, kipróbáljuk, milyen az új Mercedes és Omoda, megmutatunk négy új és lenyűgöző hotelt, végigjárjuk a Dolomitokat egy Audi A6-tal, belekóstolunk Dubai legjobb éttermeibe, és találkozunk a zseniális divattervezővel, Abodi Dórával is. És ahogy mondani szokás, ez még messze nem minden, a magazin még ezeken kívül is rengeteg színes kalandot tartogat!

Különleges csomagajánlatok itt!
“Útra keltünk és összegyűjtöttük a legkiemelkedőbb hazai szállásokat és vendéglátóhelyeket számotokra. Ezek a helyek garantáltan felejthetetlen élményeket kínálnak, legyen szó romantikus pihenésről a Balaton partján vagy egy kulináris felfedezőútról Budapesten.”
Izing Róbert Izing Róbert, főszerkesztő

Legfrissebb ajánlataink

Irány a Roadster Select
teljes adatbázisa
Iratkozz fel a hírlevelünkre!
Iratkozz fel a Roadster hírlevelére, hogy mindig értesülj a legizgalmasabb hírekről, sztorikról és véleményekről az utazás, a dizájn és a gasztronómia világából!
Feliratkozom